Webinar dla kandydatów - relacja

2 grudnia 2020 r. kandydaci na studia mieli możliwość wzięcia udziału w webinarze rozpoczynającym cykl spotkań w tym roku akademickim.

Podczas webinaru uczestnicy wysłuchali wypowiedzi prof. dr. hab. Radosława Dobrowolskiego, Rektora UMCS, który wyjaśnił wyjątkowość Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej oraz zaprosił uczniów szkół ponapodstawowych na studia na UMCS. 

Kandydaci biorący udział w wydarzeniu mieli możliwość poznania najpopularniejszych kierunków rekrutacji. Dowiedzieli się także czym są kierunki praktyczne. Uczestnicy wydarzenia mogli także posłuchać o umiędzynarodowieniu Uniwersytetu.

W trakcie streamu dostępny był również dostępny konsultant, który na czacie odpowiadał na pytania zadane w trakcie transmisji. Ponadto spotkaliśmy się z przedstawicielami samorządu studenckiego, którzy opowiedzieli o życiu studenckim oraz dodatkowych aktywnościach, jakie można podejmować na naszym Uniwersytecie. 

Poszczególne bloki tematyczne były przeplatane materiałami filmowymi, dzięki którym kandydaci mogli poznać dodatkowe możliwości stwarzane przez UMCS oraz zobaczyć Kampus.

Jeżeli nie udało się Wam wczoraj być z nami, macie możliwość obejrzenia transmisji webinaru na naszym profilu na Facebooku. 
(Rozpoczęcie transmisji - 15:51) 

Transmisję będziecie mogli obejrzeć także na naszym kanale YouTube już jutro!

    Aktualności

    Autor
    Kinga Parcheta
    Data dodania
    3 grudnia 2020