Salon Maturzystów Perspektywy 2015

Salon Maturzystów „Perspektywy” to największa ogólnopolska kampania informacyjna dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, w której co roku bierze udział ponad 200 tysięcy młodych ludzi planujących wybór dalszej ścieżki edukacyjnej. Jest to wydarzenie kierowane do maturzystów w całej Polsce. Najlepsze ośrodki edukacyjne w kraju prezentują wówczas swoją ofertę dla przyszłych studentów.

W dniach 15-16 września br. w Centrum Kongresowym UP w Lublinie odbywała się lubelska edycja targów edukacyjnych, w której, jak co roku, uczestniczył również Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej.

Maturzyści niemal z całego województwa lubelskiego, którzy w tych dniach tłumnie przybyli do Centrum UP, mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni, dowiedzieć się o warunkach studiowania, poznać się ze studentami UMCS czy spotkać z doradcami zawodowymi.

Dodatkowo, w trakcie lubelskiej edycji targów odbyła się także prezentacja oferty edukacyjnej UMCS, prowadzona przez przedstawiciela uczelni - Marcina Gołębiowskiego.

W najbliższych dniach stoisko UMCS będzie również wystawione w Rzeszowie (21-22.09.2015, Politechnika Rzeszowska, Miasteczko Akademickie, al. Powstańców Warszawy 12) i w Kielcach  (22.09.2015, Politechnika Świętokrzyska, al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7).

Fot. Robert Frączek

 

 

    Aktualności

    Data dodania
    16 września 2015