Ruszyły zapisy na Wielki Test Języka Angielskiego „Challenge Accepted” 2022

Miło mi poinformować, że rozpoczęły się zapisy na kolejną edycję niezwykle popularnego wśród młodzieży konkursu językowego pn. Wielki Test Języka Angielskiego "Challenge Accepted".

Wielki Test Języka Angielskiego „Challenge Accepted” to wydarzenie cykliczne, od 3 czerwca 2016 roju organizowane na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Poprzez udział w konkursie uczestnicy otrzymują szansę na sprawdzenie umiejętności językowych oraz wiedzy z zakresu kultury krajów anglosaskich. Inicjatywa jest skierowana do uczniów szkół ponadpodstawowych oraz studentów (z wyłączeniem studentów, absolwentów i pracowników anglistyki, amerykanistyki i lingwistyki stosowanej oraz kierunków pokrewnych) z całej Polski. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, która najpóźniej w dniu wysłania zgłoszenia ukończyła 16 lat.

Test składać się będzie z jednego etapu pisemnego, który zostanie przeprowadzony w formie multimedialnej i będzie polegał na rozwiązaniu 60 pytań zamkniętych, jednokrotnego wyboru, z zakresu znajomości języka angielskiego minimum na poziomie B2/C1 oraz wiedzy z zakresu kultury krajów anglosaskich. Czas trwania testu to 45 minut.

Zgłoszenia uczestnictwa można dokonać do 20 czerwca br. lub do wyczerpania limitu miejsc. Zapisy odbywają się internetowo - poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie: www.umcs.pl ( https://www.umcs.pl/pl/formularz-zgloszeniowy,24321.htm). Liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 400.

Na laureatów czekają dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zwycięzcy pierwszych trzech miejsc otrzymają wysokiej jakości sprzęt elektroniczny (laptop, notebooki i słuchawki) oraz materiały promocyjne UMCS.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do podjęcia wyzwania i sprawdzenia swoich umiejętności językowych. V edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted” odbędzie się 23 czerwca 2022 roku o godz. 13:00 w Auli Uniwersyteckiej na Wydziale Prawa i Administracji UMCS.

Organizatorzy wyrażają nadzieję, że tegoroczny Wielki Test Języka Angielskiego "Challenge Accepted" przyciągnie, podobnie jak poprzednie edycje konkursu, liczne grono sympatyków Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych, pragnących podjąć to wyzwanie językowe.

Organizatorami Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted” są Biuro Promocji i Popularyzacji Nauki działające w ramach Centrum Promocji UMCS oraz Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS.

W załączeniu przesyłam materiały graficzne promujące wydarzenie.

Dodatkowe informacje w tym Regulamin konkursu znajdują się na stronie www.umcs.pl w zakładce "Kandydat".

    Informacje prasowe

    Data dodania
    27 maja 2022