Webinar dla kandydatów #LIVE-UMCS

9 września br. o godzinie 16:00 na facebookowym profilu UMCS odbył się ostatni w tegorocznej rekrutacji webinar dla kandydatów na studia – #LIVE-UMCS.

Podczas czwartkowego spotkania online nasza studentka – Nina – przybliżyła Kandydatom najistotniejsze kwestie związanych z procesem rekrutacji – przybliżyła kierunki, na których wciąż prowadzona jest dodatkowa rekrutacja i odpowiedziała na najczęściej pojawiające się pytania. Jako przedstawicielka samorządu jednego z wydziałów UMCS zaprezentowała również, jak wygląda życie studenckie na naszej uczelni.

Z kolei Paweł zabrał widzów na wirtualny spacer po Miasteczku Akademickim – jednym z największych i najpiękniejszych kampusów w Polsce. Zobaczyli oni infrastrukturę i mogli zajrzeć do akademików.

Kandydaci poznali również „sportową twarz” Uniwersytetu. Rafał – przez AZS UMCS – opowiedział o „Programie dwutorowej kariery UMCS” oraz przedstawił ofertę AZS UMCS Lublin. Ponadto uczestnicy webinaru mogli usłyszeć o procedurze ubiegania się o miejsce w akademiku oraz oferowanych stypendiach.

Zachęcamy do obejrzenia materiału wideo z ostatniego webinaru w obecnej turze rekrutacji!

    Aktualności

    Data dodania
    9 września 2021