Rekrutacyjne Q&A – bądźcie z nami!

Już dzisiaj, tj. 13 czerwca br. o godzinie 17:00 na facebookowym profilu UMCS odbędzie się kolejny w tegorocznej rekrutacji webinar dla kandydatów na studia.

Podczas poniedziałkowego spotkania nasi specjaliści z Biura Rekrutacji oraz Centrum Promocji opowiedzą Wam o naszej uczelni oraz najistotniejszych kwestiach związanych z procesem rekrutacji. Podczas live'a przybliżą nowe kierunki tegorocznej rekrutacji, szczegółowy terminarz oraz odpowiedzą na najczęściej pojawiające się pytania. Dodatkowo Maciej – jako przedstawiciel Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej oraz student szczególnie zaangażowany społecznie opowie jak wygląda życie studenckie na UMCS.

Z kolei Paweł zabierze Was na wirtualny spacer po Miasteczku Akademickim – jednym z największych i najpiękniejszych kampusów w Polsce. Zobaczycie infrastrukturę i zajrzycie do najważniejszych miejsc tej studenckiej dzielnicy – sprawdzicie możliwości jakie stwarzają. A to wszystko bez wychodzenia z domu!

Poznacie również „sportową twarz” uniwersytetu. Nasza dwukrotna medalistka Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 – Małgorzata Hołub-Kowalik – przybliży Wam życie zawodowego sportowca i studenta. „Program dwutorowej kariery UMCS” czy „Narodowa Reprezentacja Akademicka” to tylko część z programów ułatwiających jednoczesny rozwój kariery sportowej i akademickiej.

W trakcie webinaru aktywny będzie również czat, na którym będziecie mogli zadawać pytania – nasi pracownicy udzielą na nie odpowiedzi. 

Spotkaj się z nami online i dołącz do wydarzenia!

    Aktualności