Matury wrześniowe 2020. Informacja dla kandydatów

Drogie Maturzystki i Drodzy Maturzyści,

w związku z koniecznością funkcjonowania w nowej rzeczywistości nasz tegoroczny kalendarz rekrutacji na studia został dostosowany do zmienionego terminarza matur. Zdaję sobie sprawę, że za Wami bardzo intensywny i wymagający czas.

W sposób szczególny pragnę zwrócić się do osób, które we wrześniu podjęły trud przystąpienia do poprawkowego egzaminu maturalnego. Wiemy, że mimo pewnych trudności wiele osób chce dołączyć do grona naszych żaków. Rekrutacja na studia I stopnia oraz jednolite magisterskie na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie nadal trwa i zakończy się dopiero po otrzymaniu przez Was wyników matury poprawkowej. Dzięki temu osoby zainteresowane podjęciem studiów na naszej Uczelni – już po ogłoszeniu wyników – wciąż będą miały możliwość zapisania się na wybrane, dostępne wówczas kierunki studiów.

Zaznaczę, że informacje o trwającej rekrutacji są na bieżąco aktualizowane na naszej stronie internetowej www.umcs.pl oraz w serwisie Internetowej Rejestracji Kandydatów www.irk.umcs.pl. W razie jakichkolwiek wątpliwości serdecznie zapraszam do kontaktu z pracownikami Biura Rekrutacji UMCS, którzy pomogą w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z kwalifikacją na studia. Nasi specjaliści odpowiedzą na pytania zadawane telefonicznie, mailowo bądź na fanpage’u Uczelni.

Życzę powodzenia oraz – mam nadzieję – do zobaczenia w październiku.

prof. dr hab. Dorota Kołodyńska
Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia

    Aktualności

    Autor
    Kinga Parcheta
    Data dodania
    16 września 2020