Drzwi Otwarte coraz bliżej! Sprawdź, co na Ciebie czeka...

Wielkimi krokami zbliżają się Drzwi Otwarte Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, czyli jedno z największych wydarzeń skierowanych do kandydatów na studia. Tegoroczna edycja rozpocznie się 6 marca 2020 r. o godzinie 9:00 na Wydziale Ekonomicznym (Rektorat) i pozostałych wydziałach uczelni oraz w jednostkach ogólnouczelnianych.

Drzwi Otwarte będą niepowtarzalną okazją, aby zobaczyć, jak studiuje się na UMCS i dlaczego warto stać się częścią naszej społeczności akademickiej. Podczas wydarzenia będzie można uzyskać informacje „z pierwszej ręki”, spotkać się ze studentami zaangażowanymi w działalność różnorodnych organizacji. Swoją radą będą służyć doradcy zawodowi, a egzaminatorzy z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie omówią moduły matury z języka polskiego, matematyki i języka obcego nowożytnego. Przedstawimy pełną ofertę kierunków, opowiemy o przebiegu rekrutacji oraz pomożemy wybrać najlepszą ścieżkę kształcenia i kariery.

Tego dnia pokażemy, że studia to nie tylko nauka! Wszystkiemu towarzyszyć będą pokazy nowych technologii, analogowe i komputerowe gry, fotobudka oraz wycieczki po kampusie uniwersyteckim.

Wśród wielu atrakcji należy też wspomnieć o licznych konkursach, zawodach i quizach z nagrodami. Jednym z nich jest finał VI już edycji popularnego wśród uczniów konkursu językowego „Faces of America”. Z kolei miłośnicy sportu będą mogli spróbować swoich możliwości w rozgrywkach Turnieju o Puchar JM Rektora UMCS 2020.

Na uczestników Drzwi Otwartych czeka dużo uśmiechu, pozytywnej energii i to, co mamy najlepsze, czyli… świetna atmosfera!

Szczegółowe informacje oraz program główny wydarzenia znajdują się na stronie Drzwi Otwartych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, wychowawców i nauczycieli!

    Aktualności

    Data dodania
    7 lutego 2020