Twarze UMCS - prof. Andrzej Kokowski

6 lutego 2014 r. w TVP Lublin o godzinie 18:00 zaprezentowana zostanie druga część filmu w ramach projektu „Twarze UMCS”.

Projekt „Twarze UMCS” zakłada prezentację w TVP Lublin oraz Radiu Centrum sylwetek osób związanych z Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej poprzez przedstawienie ich osiągnięć i sukcesów zawodowych. Projekt ma na celu zainspirowanie studentów do większej aktywności społecznej i naukowej w trakcie studiów. Osoby, które odniosły sukcesy, często poza samą edukacją i zaliczaniem egzaminów zaangażowane były w różne działania poza uczelnią.

Twarzą odkrywaną w lutym jest prof. Andrzej Kokowski - archeolog z Wydziału Humanistycznego, zdobywca prestiżowej nagrody National Geographic Travellery w 2011 roku.

W ubiegłym miesiącu prezentowaną sylwetką był dr Piotr Chilimoniuk „Piotr Selim” - wokalista, kompozytor, pianista ze stopniem doktora sztuki, aranżer oraz adiunkt na Wydziale Artystycznym.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ciekawymi życiorysami, które umieszczone są na stronie 70-lecia UMCS w Lublinie w zakładce Twarze UMCS.

Emisja filmów w TVP Lublin:
czwartek godz. 18:00
sobota godz. 18:55

Audycje w Radiu Centrum:
poniedziałek godz. 14:30
piątek godz. 14:30

 

 

    Aktualności