Szanowni Państwo,

zaszczyt organizacji IV Ogólnopolskiego Kongresu Politologii przypadł Wydziałowi Politologii UMCS w Lublinie. Obrady odbędą się w dniach 18-20 września 2018 r. Tematem przewodnim wydarzenia naukowego będzie „Państwo w czasach zmiany”. Kongres będzie o tyle szczególny, że odbędzie się w roku obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, co stanowiło inspirację dla idei przewodniej Kongresu. Ponadto będziemy również świętować  Jubileusz XXV-lecia Wydziału Politologii UMCS.

Mam nadzieję, że tak jak w Warszawie, Poznaniu i Krakowie, Kongres w Lublinie pozwoli na wymianę wyników badań oraz będzie stanowił forum dyskusji naukowej środowiska politologicznego. Zachęcam do zgłaszania propozycji paneli otwartych (do 28 lutego 2018 r.)  oraz zamkniętych (do 30 marca 2018 r.). Szczegółowe informacje na ten temat zostały zamieszczone w Zakładce „Rejestracja”. Formularz rejestracyjny referatów uruchomimy na naszej stronie dnia 15 marca 2018 r.

Zachęcam do śledzenia informacji na stronie internetowej Kongresu oraz do udziału w IV Ogólnopolskim Kongresie Politologii w Lublinie!

Prof. dr hab. Iwona Hofman
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego IV Kongresu Politologii
Dziekan Wydziału Politologii
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie                                                                

                                                           

    Aktualności

    Data dodania
    23 stycznia 2018