Uczelniany kanał YouTube w nowej odsłonie!

Platforma YouTube to jeden z istotnych elementów nowych mediów. Oprócz materiałów rozrywkowych znajdują się tam także filmy popularyzujące naukę oraz badania prowadzone przez uczelnie wyższe i inne jednostki naukowe. Dlatego dotychczasowy kanał UMCS zyska nie tylko nową kreację graficzną, ale także zmieni się jego formuła.

Od października pragniemy prezentować naszym subskrybentom nowe programy i playlisty. Wśród nowości znajdą się filmy popularnonaukowe, wywiady oraz vlogi tworzone przez studentów polskich i zagranicznych. Chcielibyśmy pokazać UMCS jako miejsce, w którym pracują i studiują ludzie z pasją, odnoszący sukcesy na polu naukowym i podejmujący ciekawe inicjatywy. Materiały wideo zamieszczane na platformie YouTube będą stanowiły atrakcyjną dla szerokiego grona odbiorców formę ukazania potencjału naszej uczelni oraz promowania osiągnięć członków społeczności akademickiej. 

Wszystkich pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów gorąco zachęcamy do współpracy oraz zgłaszania chęci realizacji filmów na kanał UMCS na YouTube wraz z propozycjami tematów za pośrednictwem formularza.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt: promocjanauki@poczta.umcs.lublin.pl

Formularz zgłoszeniowy – promocja nauki

Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Prywatność - Warunki

    Aktualności