Stań się częścią projektu Posty Onet - spotkanie z Adrianem Bolechowiczem (Onet.pl) w ramach "Umiem w Karierę!" (czerwiec 2023)

Stań się częścią projektu Posty Onet - spotkanie z...

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci/tki,

serdecznie zapraszamy osoby z pasją, lekkim piórem i miłością do pisania na spotkanie z Adrianem Bolechowiczem – dziennikarzem, starszym specjalistą ds. partnerstw w Onet

19 CZERWCA, GODZ. 09:00 WYDZIAŁ FILOLOGICZNY, SALA 19 RW

19 CZERWCA, GODZ. 11:20, WYDZIAŁ POLITOLOGII I DZIENNIKARSTWA, AULA 1.16

W trakcie prelekcji nasz gość opowie o pracy dla największego w naszym kraju portalu opiniotwórczego, a także przedstawi szczegóły projektu, w ramach którego studenci i wykładowcy Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, pod własnym nazwiskiem, będą mogli publikować treści dla Onetu!

Będzie to doskonała okazja do tego, by dowiedzieć się:

  • Jak od kulis wygląda praca w grupie Ringier Axel Springer
  • Czym jest projekt Posty Onet
  • Kto może dołączyć do najnowszych projektów Grupy Onet
  • Jak wygląda rekrutacja i praca w Grupie Onet

 

 

BIO

Starszy specjalista ds. Partnerstw w Onet, redaktor znanych portali sportowych, którego materiały możecie znaleźć na stronach m.in. Przeglądu Sportowego  Onet . Dziennikarz i specjalista od komunikacji w jednej osobie. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz studiów magisterskich w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Miłośnik inspirujących historii na tradycyjnym oraz internetowym papierze. Na co dzień prowadzi wydarzenia sportowe, głownie z zakresu sportów walki, których jest miłośnikiem. Trenuje MMA i kickboxing.