"Kariera z Przyszłością" - spotkanie z przedstawicielami Helen Doron English w ramach "Umiem w Rozwój!" (czerwiec 2023)

"Kariera z Przyszłością" - spotkanie z...

Biuro Rozwoju Kompetencji wraz z Wydziałem Filologicznym UMCS zapraszają na spotkanie z firmą Helen Doron English (spotkanie stacjonarne).

Zapraszamy m. in. Studentów/tki Filologii Angielskiej i Lingwistyki Stosowanej na spotkanie KARIERA Z PRZYSZŁOŚCIĄ z przedstawicielami Biura Regionalnego Helen Doron English.

13 czerwca 2023 r. godz. 13:00 (wtorek)

Miejsce: Aula Duża Wydziału Filologicznego UMCS

SPOTKANIE STACJONARNE - wydarzenie bezpłatne, wstęp wolny

Spotkanie będzie poświęcone karierze w ramach struktur Helen Doron English.

Tytuł spotkania z przedstawicielami Biura Regionalnego HDE to "KARIERA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"

Naspotkaniu dowiesz się:
  • jak zostać certyfikowanym lektorem HDE,
  • jak założyć własną, nowoczesną szkołę języka angielskiego,
  • dlaczego światowa marka HDE jest gwarancją sukcesu,
  • jak wspierać w rozwoju najmłodsze dzieci i jak motywować nastolatków.
 
 

Helen Doron English:

Międzynarodowa sieć szkół językowych Helen Doron English obecna jest w 40 krajach świata i od ponad 37 lat jest światowym liderem w nauczaniu dzieci i młodzieży, ucząc języka angielskiego w sposób naturalny, tak jak języka ojczystego.

Helen Doron English jest autorską, wyjątkową, prostą, a przy tym niezwykle skuteczną metodą naturalnego nauczania języka angielskiego, odpowiednią dla każdego dziecka, bez względu na to, jaki jest jego język ojczysty. Najmłodsi uczniowie mają zaledwie kilka miesięcy, uczestnicząc wraz z rodzicami w ogólnorozwojowym kursie w języku angielskim Baby’s Best Start, a najstarsi 19 lat.

Dzięki nowatorskiej metodyce, atrakcyjnym programom, wyjątkowym materiałom edukacyjnym i nowoczesnym technologiom, wykwalifikowanym, niezwykle kreatywnym nauczycielom szkoły Helen Doron English pomagają uczniom w pełni wykorzystać ich ogromny potencjał.

Podstawowe filary nauczania to regularny kontakt z językiem oraz pozytywne wzmacnianie umiejętności uczniów, co powoduje, że uczą się języka angielskiego tak samo łatwo jak języka swoich rodziców. Dzieci uczęszczające na zajęcia, dzięki niezwykle przyjaznym, multisensorycznym, ogólnorozwojowym lekcjom i programom stworzonym przez specjalistów z wielu dziedzin, są bardzo rozwinięte społecznie i łagodnie wchodzą w okres przedszkolny i szkolny.

W Polsce w ponad 200 Centrach Helen Doron English uczy się każdego roku blisko 40 tysięcy dzieci.