Rozwiń swoją ścieżkę kariery w PwC! - warsztat w ramach "Umiem w Karierę!" (marzec 2023)

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami Lubelskiego oddziału PwC Polska, w trakcie którego studenci i studentki oraz absolwenci i absolwentki będą mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat możliwości budowania swojej przyszłości w jednej z największych firm doradczych na świecie.

Spotkanie realizowane w ramach ogólnopolskiego projektu GRA O KARIERĘ i Projektu "Umiem w Karierę!" organizowanego przez Biuro Rozwoju Kompetencji UMCS. Więcej informacji o Grze o Karierę i aktualnie realizowanych projektach w tej edycji znajduje się na tej stronie.


9 marca 2023 r., sala 24NH Wydziału Filologicznego UMCS

Wstęp bezpłatny

16:00–18:00 Rozwiń swoją ścieżkę kariery w PwC! - warsztat stacjonarny

Zapisz się i już dziś dołącz do spotkania podczas którego:

  • Dowiesz się, jak możesz dołączyć do Lubelskiego oddziału PwC;
  • Zobaczysz jak możesz wykorzystać znajomość języków obcych w codziennej pracy;
  • Weźmiesz udział w case study gdzie wcielisz się w rolę detektywa i zobaczysz jak może wyglądać Twoja praca w naszym zespole;
  • Opowiemy Ci, jak wygląda proces rekrutacji i na czym polega weryfikacja znajomości języków;
  • Zdobędziesz merytoryczną wiedzę o procesie przeciwdziałaniu prania pieniędzy;
  • Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytania!

PwC to firma działająca w 158 krajach, zatrudniająca ponad 180 tysięcy osób. Dzięki takiej różnorodności doświadczeń i szerokiej bazie wiedzy, pomagamy naszym klientom sprostać wszelkim wyzwaniom biznesowym. Dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania odpowiadające na problemy naszych klientów z zakresu prawno-podatkowego, biznesowego oraz audytorskiego.

W Polsce PwC zatrudnia zespół ponad 6000 specjalistów w siedmiu miastach: Lublinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie. Nasza oferta jest kierowana do firm działających we wszystkich sektorach gospodarki – zarówno do największych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych.