Projekt ”Umiem w Przedsiębiorczość!” – zaproszenie na warsztaty i spotkania eksperckie (listopad 2022)

14 listopada wystartowała kolejna edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Biuro Rozwoju Kompetencji w ramach wydarzenia "Umiem w Przedsiębiorczość!" we współpracy z Wydziałem Ekonomicznym UMCS zaprasza wszystkich studentów i studentki, a także absolwentów i absolwentki do udziału w wielu atrakcyjnych wydarzeniach. 

Hasło przewodnie 15. edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości to „Elastyczność bez granic”. Biuro Rozwoju Kompetencji wspólnie z Wydziałem Ekonomicznym UMCS przygotowało warsztaty i spotkania dotyczące zagadnień związanych z prowadzeniem własnego biznesu i rozwoju nowoczesnych technologii. Wydarzenia wpisują się w akcję "Umiem w Przedsiębiorczość!" realizowaną przez Biuro Rozwoju Kompetencji UMCS.

Serdecznie zachęcamy do udziału w naszych bezpłatnych wydarzeniach. Zapraszamy zarówno studentów i studentki jak i absolwentów/absolwentki.

Dodatkowe informacje na temat warsztatów i spotkań z ekspertami/ekspertkami znajdują się na stronie Biura Rozwoju Kompetencji.

16 listopada (środa) – DZIEŃ WARSZTATOWY:

Godz. 10:00 – 11:30 (stacjonarnie) - „Zaplanuj swój biznes z dotacją -  czyli jak otrzymać bezzwrotne środki finansowe na stworzenie własnej firmy”, prowadzi: Klaster SMB Synergy Group Sp. z o.o.

Godz. 12:00 – 15:00 (stacjonarnie) - „Moja własna strategia sukcesu – warsztaty kreatywne”, prowadzi: dr Bartłomiej Twarowski, prof. UMCS, Wydział Ekonomiczny

Godz. 17.00-18.00 (online) - „Design Thinking - prezentacja i wprowadzenie do metody”, prowadzący: mgr Bartosz Zdunek, Biuro Rozwoju Kompetencji UMCS

17 listopada (czwartek) – DZIEŃ SPOTKAŃ Z EKSPERTAMI/TKAMI:

Godz. 15.00-15.45 (stacjonarnie) - „Pierwszy własny biznes - potencjał i zagrożenia, które warto znać”, prowadzi: Klaster SMB Synergy Group Sp. z o.o.

Godz. 15.45-16.30 (stacjonarnie) - Rafał Garbacz z UtterOne o nowoczesnych technologiach

Godz. 16.30 (stacjonarnie) - „Tworzenie pełnej kampanii promocyjnej 360”, prowadzi: Karolina Ślebocka - Everest Marketing