Poznaj nasze media społecznościowe

Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się na UMCS? Nic prostszego! Dołącz do nas w social mediach.

Nadchodzące Drzwi Otwarte UMCS to doskonała okazja, by zacząć obserwować profil Uniwersytetu w mediach społecznościowych. 

Zapraszamy do dołączenia do nas na Facebooku. Na platformie publikujemy wiadomości dotyczące życia akademickiego, chwalimy się osiągnięciami naszych pracowników i studentów, a także ich odkryciami i wynalazkami. Tworzymy społeczność, która liczy obecnie ponad 62 tysiące użytkowników. 
Dowiedz się, jak wyglądają studia „od kuchni” dzięki grupom wydziałowym, które podpięte są pod profil na Facebooku. W ramach grup studenci opowiadają o swoich studiach, dzielą się wrażeniami, zadają pytania oraz gromadzą się w ramach wielu fascynujących inicjatyw. W grupach odnajdziesz nowych kolegów i koleżanki oraz wyjątkowo szybko wdrożysz się w zasady studiowania i działania Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Uniwersytet ma swoje konto również na Instagramie. Konto @umcs_lublin to ponad 11 tysięcy obserwujących użytkowników, co czyni go jednym z najpopularniejszych uniwersyteckich profili instagramowych w Polsce. 
Nasz Instagram pełen jest pięknych zdjęć oraz filmów, możesz nas obserwować i poznać wiele ciekawych osób! To tutaj zobaczysz, co się dzieje na Uniwersytecie i jak wygląda nauka okiem studentów. A może masz pytania dotyczące konkretnych kierunków studiów? Chcesz wziąć udział w licznych quizach i konkursach? Dołącz do nas na Instagramie i stań się częścią naszej wielkiej społeczności!

Zajrzyj także na nasz kanał w serwisie YouTube. Prezentujemy naszym subskrybentom nowe filmy popularnonaukowe, wywiady oraz vlogi tworzone przez studentów polskich i zagranicznych. Pokazujemy UMCS jako miejsce, w którym pracują i studiują ludzie z pasją, odnoszący sukcesy na polu naukowym i podejmujący ciekawe inicjatywy. Na kanale znajdziesz opracowane specjalnie dla Ciebie playlisty zawierające filmy promocyjne i relacje z wydarzeń mających miejsce na naszej uczelni. Czy wiesz, że Ty również możesz razem z nami stać się kreatywnym twórcą? 

Uniwersytet od niedawna prowadzi swoje konto również na TikToku. Konto @umcs_lublin pełne będzie filmów popularno-naukowych, z których dowiecie się m.in. jak zdjąć odciski placów czy jak zrobić mydła glicerynowe. Pokażemy Wam Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej z całkiem innej, do tej pory nieznanej strony!  

Obserwujcie nas w social mediach i bądźcie na bieżąco ze wszystkim, co piękne i ciekawe na UMCS i w Lublinie. Oferujemy wiele atrakcyjnych konkursów, porady maturalne oraz fascynujące informacje ze świata nauki.

Dołącz do nas i dowiedz się więcej!

 

Fot. BiljaST

    Aktualności

    Data dodania
    11 marca 2022