Wolne miejsca na szkolenie Zarządzanie ryzykiem

Zaproszenie na szkolenie "Zarządzanie ryzykiem"

Szanowni Państwo

Posiadamy jeszcze wolne miejsca na szkolenie "Zarządzanie ryzykiem", które odbędzie się 26-27 maja 2014 i 9-10 czerwca 2014 (wtorek i czwartek).

Proponowane szkolenie jest próbą dostarczenia uporządkowanej wiedzy o zasadach, podejściu i procesie zarządzania ryzykiem.
Głównym celem szkolenia jest zaprezentowanie uczestnikom najbardziej popularnych modeli zarządzania ryzykiem, przedstawienie praktycznych metod identyfikacji i analizy ryzyka w organizacji oraz omówienie sposobów postępowania z ryzykiem oraz jego kontroli.

Czterodniowe szkolenie, realizowane bezpłatnie w ramach projektu "Nowoczesny model zarządzania w UMCS",  adresowane jest m.in. do Dziekanów, Prodziekanów, Kierowników Instytutów, Członków rad wydziałów, Członków senatu oraz Kierowników jednostek administracji UMCS uczestniczących w realizacji zadań Strategii rozwoju UMCS na lata 2012-2021.

 

Termin zgłoszeń na szkolenie "Zarządzanie ryzykiem"  upływa 20.05.2014 r. (wtorek) o godz. 15:15.

Szkolenia poprowadzą doświadczeni trenerzy firm zewnętrznych, mających bogatą praktykę w szkoleniu osób zaangażowanych w kierowanie prestiżowymi instytucjami oraz sprawnie zarządzanymi koncernami.

Formularze zgłoszeniowe dostępne są w zakładce: do pobrania (podzakładka: szkolenia z zarządzania strategicznego).

Serdecznie zapraszamy do udziału.

 

    Aktualności

    Data dodania
    12 maja 2014