Znani i lubiani na UMCS - Artur Barciś

W maju na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie kontynuowany jest cykl niepowtarzalnych spotkań #MEETUP_UMCSxSANTANDER, podczas których znane i powszechnie cenione osobistości ze świata mediów, sportu oraz internetu występują z inspirującymi prelekcjami. Dzięki nim odbiorcy mogą dowiedzieć się, jak sprawić by prawdziwa pasja stała się wymarzoną pracą, a przy tym pomogła odnieść sukces oraz w jaki sposób konsekwentnie dążyć do spełnienia swoich marzeń, pokonując napotykane przeszkody. Ponadto widzowie mają możliwość podzielić się swoimi własnymi przemyśleniami, a także zapytać specjalistów o rady i wskazówki.

Już 18 maja br. o godz. 16:00 na profilu UMCS na Facebooku odbędzie się spotkanie live z Arturem Barcisiem – jednym z najpopulariejszych polskich aktorów teatralnych, filmowych i dubbingowych, reżyserem teatralnym, absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Artur Barciś był aktorem Teatru na Targówku i Teatru Narodowego, od 1984 roku jest związany z Teatrem Ateneum w Warszawie. Sprawdza się zarówno w rolach komediowych, jak i dramatycznych. Popularność przyniosły mu występy w programie Okienko Pankracego. Największą sympatię widzów zyskał wcielając się w serialowe role Tadeusza Norka w „Miodowych latach" oraz Arkadiusza Czerepacha w „Ranczu".

W ramach poniedziałkowego live'u Artur Barciś odpowie na następujące pytania: czym jest aktorski warsztat, czy bez talentu można uprawiać ten zawód, co jest ważniejsze – warsztat czy talent, a także jak to jest być aktorem, którego prawie wszyscy znają? Nasz gość podzieli się refleksjami o tym, dlaczego warto stawiać sobie ambitne cele i dążyć do ich realizacji. Podczas spotkania przewidziano także czas na Q&A.

Cykl #MEETUP odbywa się dzięki współpracy Centrum Promocji UMCS i Santander Universidades Polska.

Zapraszamy serdecznie!

    Informacje prasowe