Zaproszenie na Piknik Pracowników i Absolwentów UMCS

Przypominamy, że trwają zapisy na Piknik Pracowników i Absolwentów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie – organizowany z okazji jubileuszu 75-lecia uczelni. Wydarzenie odbędzie się 14 września 2019 r. o godz. 14:00 w Ogrodzie Botanicznym UMCS (wejście od ul. Willowej). Gwiazdą wieczoru będzie Urszula, która zaśpiewa swoje największe przeboje przy akompaniamencie zespołu Tomasz Momot Orkiestra.

W programie także:
- koncerty zespołów artystycznych (w tym Zespołu Tańca Ludowego UMCS),
- bezpłatne zwiedzanie Ogrodu Botanicznego UMCS,
- potańcówka i poczęstunek,
- liczne atrakcje dla najmłodszych: warsztaty z chemii i fizyki Uniwersytetu Dziecięcego UMCS, kucyki, warsztaty lalkarskie, dmuchańce, gry i zabawy.

Jesteśmy przekonani, że Piknik Pracowników i Absolwentów UMCS będzie doskonałą okazją do ponownego spotkania z wykładowcami oraz odświeżenia znajomości z czasów studenckich, do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk z życia zawodowego.

Wstęp dla naszych absolwentów jest bezpłatny – obowiązuje wcześniejsza internetowa rejestracja na stronie www.piknik.umcs.pl. Zachęcamy do zapisów! Karnety zostaną przesłane na wskazane przy rejestracji adresy mailowe.

Zapraszamy serdecznie!

    Informacje prasowe

    Data dodania
    17 lipca 2019