UMCS zaprasza na webinar dla kandydatów na studia

2 grudnia br. o godzinie 17:00 na facebookowym profilu UMCS odbędzie się webinar wprowadzający licealistów w tematykę rekrutacji na studia oraz pozwalający zapoznać się młodzieży z najważniejszymi kwestiami dot. studiowania oraz oferty Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Nasze wirtualne wydarzenie rozpoczniemy spotkaniem z prof. dr. hab. Radosławem Dobrowolskim, Rektorem UMCS. W dalszej części pracownicy Uniwersytetu wprowadzą kandydatów w ofertę kształcenia i przedstawią najpopularniejsze i najnowsze kierunki studiów. W dziesięciominutowym Q&A udzielą odpowiedzi na pytania zebrane wcześniej za pomocą Instagrama. W trakcie streamu będzie również dostępny konsultant, który za pomocą chatu będzie odpowiadać na pytania zadane w trakcie transmisji.

Podczas webinaru spotkamy się także z przedstawicielami Zarządu Uczelnianego Samorządu Studentów UMCS, którzy opowiedzą o życiu studenckim oraz dodatkowych aktywnościach, jakie można podejmować na naszym Uniwersytecie. Poszczególne bloki tematyczne będą przeplatane ciekawymi materiałami filmowymi, dzięki którym będzie można poznać dodatkowe możliwości, jakie daje UMCS oraz zobaczyć Kampus.

Partnerami webinaru są: Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS oraz ACK UMCS Chatka Żaka.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie online już dzisiaj 2 grudnia o godzinie 17.00! Transmisja na facebooku UMCS.

    Informacje prasowe

    Data dodania
    2 grudnia 2020