Gala Młodego Ambasadora Lublina – zaproszenie

W imieniu Fundacji Absolwentów UMCS, która realizuje projekt Lubelski Uniwersytet Inspiracji finansowany ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin na 2017 rok, zapraszam serdecznie na Galę Młodego Ambasadora Lublina!

Podczas uroczystości, która odbędzie się już w najbliższy wtorek - 12 grudnia, przedstawimy sylwetki 41 Młodych Ambasadorów Lublina - studentów i uczniów ze szkół i uczelni lubelskich, charakteryzujących się wyróżniającą postawą i aktywnością na różnych płaszczyznach: nauki, kultury, sportu czy działalności społecznej. Młodzi Ambasadorzy Lublina to „wizytówki” naszego Miasta  i jednocześnie wzór do naśladowania dla swoich rówieśników. Podczas Gali laureaci otrzymają statuetkę i prestiżowy tytuł Młodego Ambasadora Lublina. Sylwetki Liderów Organizacyjnych zostaną także umieszczone m.in. na wortalu edukacyjnym, który jest platformą dostępną dla szerokiego grona odbiorców, dzięki czemu MAL zostaną dostrzeżeni przez mieszkańców miasta, naukowców czy przedsiębiorców. Program MAL ma także na celu wspieranie działań promujących aktywność na wielu polach, umożliwianie rozwoju potencjału oraz wymianę doświadczeń wśród młodych mieszkańców Lublina.

Zwieńczeniem Gali będzie rozstrzygnięcie plebiscytu przeprowadzonego przez redakcję Kuriera Lubelskiego, w ramach którego spośród 41 kandydatów – czytelnicy wybiorą (głosowanie trwa do 11 grudnia) najciekawszą sylwetkę. Zwycięzca plebiscytu otrzyma: Tytuł Młodego Ambasadora Lublina Czytelników Kuriera Lubelskiego, dwutygodniowe praktyki w dziale marketingu Kuriera Lubelskiego, roczny kurs językowy na dowolnym poziomie do wykorzystania do końca roku szkolnego 2017-2018 w Szkole Językowej Paderewski.

Zapraszamy serdecznie:
12 grudnia br. (wtorek), godz. 16.30
Sala widowiskowa Inkubatora Medialno-Artystycznego
ul. Radziszewskiego 16, Lublin

Wstęp wolny!

*Projekt pn. „Lubelski Uniwersytet Inspiracji” ma za zadanie w jak największym stopniu zaspokoić potrzeby młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów lubelskich uczelni w zakresie otwartego dostępu do zasobów wiedzy, materiałów edukacyjnych i naukowych oferowanych przez lubelskie środowisko akademickie, a także poprzez ukazanie Lublina jako miasta najlepszego do studiowania, pracy i życia – zachęcić uczniów do podejmowania w nim dalszego kształcenia. LUI popularyzuje naukę oraz wspiera młodzież w jej dążeniu do osiągania obranych przez siebie celów.

https://lui.lublin.eu/

    Informacje prasowe

    Data dodania
    7 grudnia 2017