Czas decyzji | Pogadajmy o studiach | Webinar dla kandydatów na studia

Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS to unikatowy w skali kraju cykl 12 webinarów realizowanych na przełomie marca i kwietnia, podczas których kandydaci uzyskali informacje m.in. o ofercie kształcenia poszczególnych wydziałów, połączyli się z przedstawicielami uczelni, przespacerowali po budynkach wydziałowych, poznali infrastrukturę Uniwersytetu oraz zobaczyli, jak wygląda życie studenckie. Wydziałowe Drzwi Otwarte to nie są zwykłe webinary – to 12 godzin spotkań live w wirtualnej przestrzeni, w czasie których kandydaci mieli okazję kompleksowo poznać Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Maj to dla licealistów okres związany z egzaminami maturalnymi, po zakończeniu których maturzyści staną przed decyzją dotyczącą wyboru dalszej ścieżki kształcenia. Aby ułatwić kandydatom podjęcie tej decyzji, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie organizuje ostatni z cyklu webinarów pn. „Czas decyzji. Pogadajmy o studiach vol.2”. Wydarzenie stanowić będzie ciekawą okazję do poznania swojej przyszłej Alma Mater i przekonania się, że studia na UMCS to najlepszy wybór.

Serdecznie zapraszamy na ostatni webinar, podsumowujący Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bardzo proste: wystarczy spotkać się z organizatorami online podczas transmisji „na żywo” na uniwersyteckim profilu na Facebooku.
Zapraszamy w najbliższą środę - 26 maja o godzinie 17:00.

W programie wydarzenia:

 • Rektor UMCS, prof. Radosław Dobrowolski przedstawi Uniwersytet i udowodni, że nasza uczelnia to doskonałe miejsce do podjęcia nauki, rozwoju osobistego, czy realizacji swoich pasji i zainteresowań;
 • Dziekani poszczególnych Wydziałów zapoznają maturzystów z naszymi tegorocznymi nowościami w ofercie kierunków studiów;
 • Pokażemy najciekawsze miejsca znajdujące się na naszym Kampusie;
 • Przybliżymy najpopularniejsze kierunki rekrutacji 2020/2021 oraz szerzej opowiemy o ofercie kształcenia na UMCS;
 • Przedstawimy szczegóły dotyczące procesu rekrutacji i związanych z nim czynności technicznych;
 • nie zabraknie Q&A, czyli odpowiemy na wszystkie nurtujące kandydatów pytania;

Wydarzenie jest bezpłatne i transmitowane będzie na oficjalnym kanale Facebook @UMCSLublin.

Zapraszamy 26 maja 2021 roku o godzinie 17:00.

 

  Informacje prasowe

  Data dodania
  24 maja 2021