Zapraszamy na Forum Młodych Naukowców

Prorektor ds. Nauki i Współpracy Międzynarodowej prof. dr hab. Radosław Dobrowolski oraz Komitet Organizacyjny zapraszają do udziału w I Forum Młodych Naukowców organizowanym przez UMCS we współpracy z Instytutem Agrofizyki PAN w Lublinie, które odbędzie się w dniach 9 – 10 czerwca 2017 r. w Centrum ECOTECH-COMPLEX w Lublinie.

Spotkanie jest skierowane do doktorantów i młodych pracowników naukowych (do 35. roku życia), którzy prowadzą lub chcieliby prowadzić badania interdyscyplinarne.

Uczestnicy Forum omówią zagadnienie interdyscyplinarności z perspektywy nauk ścisłych i humanistycznych. Gośćmi specjalnymi będą prof. dr hab. Wiesław Kamiński (UMCS), prof. dr hab. Jan Pomorski (UMCS), dr hab. Anna Belcarz (Uniwersytet Medyczny w Lublinie), prof. dr hab. Piotr Francuz (KUL), prof. dr hab. Andrzej Kokowski (UMCS), dr Paweł Mergo (UMCS), dr inż. Maja Skibińska (SGGW), mgr Mariusz Wieczorek (UW) oraz dr hab. Monika Szymańska-Chargot (Instytut Agrofizyki PAN).

Zapraszamy również do czynnego uczestnictwa w warsztatach.

Udział w Forum i warsztatach jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja na stronie Forum; liczba miejsc jest ograniczona).

Więcej informacji oraz zapisy online na stronie: www.forum.umcs.pl

    Archiwum ogłoszeń IFP

    Data dodania
    28 kwietnia 2017