"Spowiedź masochisty" - spektakl

Spowiedź masochisty – spektakl Teatru Teatrologii UMCS


Tradycyjnie, na zakończenie roku akademickiego, Studenckie Koło Artystyczno-Naukowe Teatrologów UMCS prezentuje efekt swojej działalności teatralnej. Pragniemy zaprosić Państwa na premierę naszego spektaklu.

5 czerwca o godzinie 19:00

w dużej sali widowiskowej Akademickiego Centrum Kultury "Chatka Żaka" (ul. Radziszewskiego 16) Teatr Teatrologii UMCS zaprezentuje „Spowiedź masochisty” Romana Sikory.
Drugi pokaz odbędzie się podczas Nocy Kultury, 6 czerwca o godzinie 20:30,
w tym samym miejscu.


Jest to dramat traktujący o zagubieniu człowieka, o jego zaburzonej seksualności i rozległym a jednocześnie wielowarstwowym konflikcie z otaczającą rzeczywistością. Zaburzona seksualność jest tu jednak jedynie przykrywką, pod którą rozgrywa się prawdziwy dramat: jego bohaterami są  współcześni ludzie. 
Demokratyczne społeczeństwa w pędzie za dobrobytem zapominają o najważniejszych wartościach. Miłość, rodzina, godność są tu tylko frazesami. Codzienność wypełniają katorżnicze wyrzeczenia, wycieńczająca praca, pogoń za pieniędzmi, kompulsywny konsumpcjonizmd. O tym  traktuje „Spowiedź masochisty”.

Występują: Arkadiusz Bartnicki, Aleksandra Klimek, Monika Kołcz, Kamil Rzeszowski, Ekaterina Sharapova, Dominika Trykacz, Barbara Żarinow
Muzyka: Mikołaj Bajew, Tomasz Tyczyński
Scenariusz: Marta Kostrzewa, Barbara Żarinow
Wsparcie merytoryczne: Konrad Biel


Wstęp wolny

    Archiwum ogłoszeń IFP

    Data dodania
    1 czerwca 2015