AL PHONETICA 2017

Projekt graficzny: Katarzyna Brzyska

Zakład Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej zaprasza badaczy języka do wzięcia udziału w konferencji naukowej z cyklu AL PHONETICA, która odbędzie się 27 maja 2017 r. o godzinie 9.00 w Auli Centrum Języka i Kultury Polskiej przy ul. Weteranów 18 w Lublinie.

Tematem tegorocznego spotkania jest: Dźwięk „r” w języku.

Celem konferencji jest stworzenie platformy twórczej wymiany myśli w interdyscyplinarnym gronie specjalistów, poczynając od fonetyków i fonologów, a kończąc na filozofach języka. 

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się w Zaproszeniu na konferencję. Informacje na temat noclegu znajdziecie Państwo w pliku Propozycje zakwaterowania. Uczestnicy konferencji, którzy pragną lepiej poznać nasze miasto i zwiedzić miejsca warte zobaczenia zachęcamy do zapoznania się z treścią pliku O Lublinie. Informacje o fakturach i opłacie konferencyjnej znajdziecie Państwo w pliku Opłata konferencyjna.


Zakład Lingwistyki Stosowanej UMCS serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z programem konferencji i do udziału -  WSTĘP WOLNY.

 

 

FOTORELACJA z KONFERENCJI Dżwięk „r” w języku

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. Agata Dimitrewska

SPRAWOZDANIE z KONFERENCJI Dżwięk „r” w języku 

Wiadomości Uniwersyteckie Nr 6/235 Czerwiec 2017, str. 48.