Zaproszenie na koncert The Cranberries

MOSiR „Bystrzyca” zaprasza wszystkich pracowników i absolwentów UMCS na koncert The Cranberries, który odbędzie się 3 czerwca na Arenie Lublin.

The Cranberries to irlandzki zespół rockowy, znany z takich przebojów jak „ Linger” , „Zombie”, „Animal Instinct” czy „Salvation”. Muzycy sprzedali dotychczas 40 mln płyt.

Czerwcowy koncert to trzecia wizyta zespołu w Polsce i pierwsza w Lublinie.

MOSiR wspólnie z Władzami Rektorskimi UMCS przygotował specjalną promocję cenową dla pracowników i absolwentów Uczelni. Od 15 marca od godz. 12.00 do północy 31 marca każda osoba za pomocą specjalnego kodu będzie mogła kupić dwa bilety (z wyłączeniem tych najdroższych, na strefę VIP) w cenie obniżonej o 10 zł.

Najtańsze wejściówki kosztują obecnie 75 zł (dla posiadaczy kodów promocyjnych – 65 zł). Od 1 kwietnia ceny biletów wzrosną.

Jak skorzystać z promocji?

  • Wejść na stronę internetową www.eventim.pl i wybrać opcję „Oferta specjalna – 10 zł”, podać i zatwierdzić kod promocyjny, a następnie przejść do zakupu biletów w obniżonych cenach.
  • Kupić bilet w stacjonarnym punkcie sprzedaży (bilety są dostępne w salonach sieci Media Markt, Saturn i Empik oraz niektórych księgarniach PWN), podając nazwę promocji „Oferta specjalna - 10 zł” i kod promocyjny.

Jak uzyskać kod promocyjny?

Szczegółowe informacje o koncercie można odnaleźć na stronie www.mosir.lublin.pl oraz na Facebooku: www.facebook.com/events/566914823473350/

    Aktualności

    Data dodania
    16 marca 2016