Zaproszenie do udziału w II edycji edukacyjnego maratonu programistycznego e-Health Hackathon

Informacje od Organizatora:

e-Health Hackathon to wydarzenie kierowane do studentów/tek, którego celem jest wsparcie w przełożeniu innowacyjnych pomysłów na praktyczne rozwiązania informatyczne, które wesprą pacjentów, lekarzy i system ochrony zdrowia w obszarze hematoonkologii. 

e-Health Hackathon otrzymał patronat honorowy Ministerstwa Zdrowia i Agencji Badań Medycznych. Jest realizowany pod auspicjami Warsaw Health Innovation Hub, przez Janssen Polska Roche Polska oraz Takeda Pharma we współpracy z Federacją Przedsiębiorców Polskich. Dla trzech zwycięskich projektów przewidziano nagrody pieniężne.

Wydarzenie odbędzie się 7-8.10.2023 r. w Warszawie. Do maratonu może przystąpić 10 zespołów. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracja trwa do wyczerpania miejsc i jest dostępna poprzez formularz zgłoszeniowy.
 
Udział w wydarzeniu to szansa na realizację własnego innowacyjnego pomysłu informatycznego przy wsparciu doświadczonych ekspertów w obszarze IT i wieloletnich praktyków w zdrowiu, networking ze światowymi liderami branży life-science i wiodącymi innowatorami zdrowia w Polsce. Studenci/tki będą mogli zdobyć unikalne doświadczenie i rozwinąć swoje umiejętności w obszarze o rosnącym potencjale na rynku pracy.

Dla trzech najlepszych zespołów organizatorzy przewidzieli nagrody pieniężne o łącznej wartości 45 000 zł. Ponadto, zdobywcy pierwszego miejsca będą mieli możliwość zaprezentowania wypracowanego rozwiązania przed Radą WHIH oraz Grupą ds. Interesu Publicznego WHIH, w skład której wchodzą przedstawicieli administracji publicznej.

    Aktualności

    Data dodania
    21 września 2023