Spotkanie z PZL-Świdnik w ramach "Umiem w Karierę!"

Biuro Rozwoju Kompetencji UMCS wraz z wydziałem Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS zapraszają na spotkanie z firmą PZL-Świdnik w ramach cyklu "Umiem w Karierę".

Spotkanie odbędzie się 11 czerwca (wtorek) o godz. 10:15 w auli D105 na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS.

SPOTKANIE STACJONARNE - wydarzenie bezpłatne, wstęp wolny.

Podczas spotkania:

  • poznasz profil firmy i podstawowe informacje o jej produktach
  • dowiesz się, jakie są możliwości rozwojowe w PZL-Świdnik i zapoznasz się z płatnym programem rozwojowym
  • dowiesz się, jakie umiejętności i skille są potrzebne do rozpoczęcia pracy jako inżynier
  • zapoznasz się z ofertą praktyk studenckich.

Podczas spotkania przedstawiciele firmy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania zadawane przez studentów/tki.

Opis firmy:

Od 2010 r. PZL-Świdnik jest częścią międzynarodowego zespołu Leonardo – grupy działającej w dziedzinach lotnictwa, kosmonautyki oraz obronności i bezpieczeństwa. Koncern zatrudnia ponad 49 tysięcy osób w zakładach produkcyjnych i biurach zlokalizowanych głównie we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Polsce.

Obecność na światowych rynkach wymaga od firmy nie tylko najwyższego zaawansowania technologicznego, ale również budowania, a następnie utrzymywania bliskich relacji z klientem poprzez cały cykl życia produktów. Firma PZL-Świdnik jest obecnie kluczowym integratorem polskiego sektora lotniczego.

Na kartach historii lotnictwa firma zapisała się jako jedyny producent śmigłowców polskiej konstrukcji, a 70-letnia obecność w branży lotniczej zaowocowała wyprodukowaniem 7400 śmigłowców i dostarczeniem ich do klientów w ponad 40 krajach na całym świecie. Obecnie firma rozwija się jako Centrum Doskonałości Struktur Lotniczych, dysponując pełną zdolnością przemysłową w tym zakresie i ściśle współpracując z innymi zakładami grupy Leonardo.

    Aktualności

    Data dodania
    10 czerwca 2024