Spotkanie z Konsulem Generalnym USA- Lublin UMCS

Czy marzysz o podróży do Stanów Zjednoczonych? Chciałbyś poznać kulturę amerykańską i nawiązać międzynarodowe kontakty? Chciałbyś zgubić się w NYC, przebiec się przez Golden Bridge czy zagrać w Vegas? Interesuje Cię praca wakacyjna lub odbycie praktyk zagranicznych? A może chcesz szlifować język angielski?

Wydział Humanistyczny UMCS, Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej wraz z CCUSA Poland zaprasza serdecznie wszystkich studentów na spotkanie z Konsulem U.S. Consulate General in Warsaw, które odbędzie się 06 grudnia 2017 na Wydziale Humanistycznym UMCS o godzinie 16.30 w Małej Auli na pierwszym piętrze.

Konsul opowie o :
-możliwościach wyjazdów do #USA dla studentów,
-omówi rodzaje wiz,
-typy programów,
-wymagania stawiane przed kandydatami,
-a także opowie o atrakcjach jakie czekają w Stanach Zjednoczonych.

Co roku setki studentów wyjeżdża na programy typu Work and Travel, aby przeżyć niezapomnianą przygodę i zdobyć cenne doświadczenie.
Na spotkaniu przedstawicielki CCUSA i uczestniczki progamu opowiedzą Wam, dlaczego warto aktywnie spędzić wakacje w Stanach, jakie możliwości dają programy CCUSA – Work i Camp w Stanach Zjednoczonych lub Kanadzie (http://www.ccusa.com.pl/ PROGRAMY) oraz jak wspominają swój pobyt w kraju za oceanem. Chętnie udzielą zainteresowanym wskazówek w jaki sposób podróżować, żeby był to niesamowity wyjazd na studencką kieszeń. :)

Serdecznie zapraszamy każdego, kto chce być kimś więcej niż tylko turystą i pragnie poznać trochę dalekiego, a tak naprawdę łatwo osiągalnego świata
.

    Aktualności

    Data dodania
    28 listopada 2017