Kurs Pierwszy biznes - jak stworzyć i prowadzić firmę - formularz zapisów

Kurs "Pierwszy biznes - jak stworzyć i prowadzić firmę"

Poniżej znajduje się formularz zapisów na Kurs przedsiębiorczości realizowany przez Biuro Rozwoju Kompetencji, Wydział Ekonomiczny UMCS i Klaster SMB Synergy Group sp. z o.o.

1. Kurs Pierwszy biznes - jak stworzyć i prowadzić firmę - formularz zapisów

Aby zapisać się na Kurs Pierwszy biznes - jak stworzyć i prowadzić firmę, wypełnij poniższy formularz. I pamiętaj, aby sprawdzać swoją skrzynkę pocztową.

Liczba miejsc na Kurs jest ograniczona. O zakwalifikowaniu się na Kurs decyduje kolejność przesłania kompletnych zgłoszeń (wypełnienie formularza łącznie z dołączeniem potwierdzenia opłaty za Kurs). Nie czekaj na ostatnią chwilę. Zapisy zamykamy 26 marca (niedziela) o 23:59 .

Zajęcia w ramach Kursu odbędą się na Wydziale Ekonomicznym UMCS. Do zapisanych uczestników/czek zostaną przesłane dodatkowe informacje. Wiadomość taką prześlemy między 27 a 30 marca. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatu.

Niestety termin zapisów na Kurs Pierwszy biznes - jak stworzyć i prowadzić firmę już minął. Zapraszamy do kontaktu z Biurem Rozwoju Kompetencji UMCS aby dopisać się na listę rezerwową (mail: brk@mail.umcs.pl). Więcej informacji o Kursie znajdziesz na stronie: https://www.brk.umcs.pl

    Aktualności

    Data dodania
    20 marca 2023