Zaproszenie na spotkanie z Dawidem Łasińskim

22 września 2021 r. o godz. 18.00 w dużej Sali widowiskowej Akademickiego Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka odbędzie się spotkanie z Dawidem Łasińskim – nauczycielem znanym jako „Pan Belfer – nauczyciel z internetów”, twórcą kanału „Pan Belfer” na YouTube (55,2 tys. subskrybentów), zapalonym miłośnikiem chemii i fotografii, animatorem kultury, twórcą projektów filmowych i popularyzatorem nauki w szerokim tego słowa znaczeniu.

W ramach cyklu Nauka bez granic („Science without borders”) XVII edycji Lubelskiego Festiwalu Nauki, Pan Dawid Łasiński wygłosi wykład pt.: Od przedszkola do YouTuba, czyli jak zafascynować generację Z światem nauki.

Po wykładzie będziemy świadkami ciekawej rozmowy pomiędzy Panem Belfrem a Aleksandrą i Piotrem Stanisławskimi. Państwo Stanisławscy to twórcy „CrazyNauki” na Youtube (13,9 tys. subskrybentów), blogerzy, dziennikarze naukowi i zdobywcy m.in. nagrody Popularyzator Nauki PAP Nauka w Polsce 2019 w kategorii „Media”.

Na wydarzenie obowiązuje rezerwacja uczestnictwa i limit 200 miejsc. Jeden uczestnik może zarezerwować maksymalnie 5 miejsc.

Rezerwacja uczestnictwa

    Aktualności

    Data dodania
    22 września 2021