"Przystanek szczepienie" - przedłużona akcja

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie w ramach Związku Uczelni Lubelskich (UMCS, UM, PL, UP) kontynuuje akcję „Przystanek szczepienie”.

Tym samym w dniach 18, 19, 25 i 26 listopada br. (czw.-pt.) w godzinach 9.00-16.00 w Centrum Symulacji Medycznej w Lublinie (ul. Chodźki 4) będzie można zaszczepić się przeciwko COVID-19.

Zapraszam nauczycieli akademickich i ich rodziny, studentów uczelni wyższych Lublina oraz obcokrajowców przebywających w naszym mieście do skorzystania z akcji. Do udziału w szczepieniu nie będzie potrzebne odrębne skierowanie. Należy jedynie mieć dowód osobisty lub paszport.

Jednocześnie informuję, że osoby biorące udział w akcji szczepień przeciwko COVID-19, mogą przyjąć także trzecią dawkę szczepionki (przypominającą dawkę należy podać nie wcześniej niż 6 miesięcy od ukończenia pełnego schematu szczepienia przeciw COVID-19) oraz drugą dawką – w przypadku wcześniejszego zaszczepienia preparatem firmy J&J.

Wszelkie formalności, tj. wypełnienie kwestionariusza osobowego oraz kwalifikacja do szczepienia – zostaną przeprowadzone w Centrum Symulacji Medycznej. Na miejscu będzie się można zaszczepić preparatem firmy Pfizer-BioNTech lub Johnson&Johnson. 

Zachęcam do wzięcia udziału w akcji!

Z poważaniem
Arkadiusz Bereza
Prorektor ds. Ogólnych UMCS

    Aktualności

    Data dodania
    18 listopada 2021