Prezydium Związku Uczelni Lubelskich na UMCS

20 grudnia br. odbyło się ostatnie w tym roku zebranie Prezydium Związku Uczelni Lubelskich. Tym razem rektorzy spotkali się w przyjaznych murach Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pomimo zbliżających się świąt i zimowej aury, dla członków ZUL czas ten jest bardzo gorący i intensywny.

W zebraniu uczestniczyli: gospodarz miejsca, Rektor UMCS prof. dr hab. Radosław Dobrowolski, Rektor Politechniki Lubelskiej prof. dr hab. inż. Zbigniew Pater oraz Prorektor ds. Nauki Uniwersytetu Medycznego w Lublinie prof. dr hab. n. med. Andrzej Stepulak.

Spotkanie miało na celu podsumowanie działalności ZUL w 2022 roku, a także omówienie wielu spraw bieżących. Trwa bowiem głosowanie na projekty w ramach Akademickiego Budżetu Partycypacyjnego, zaś do 31 grudnia br. odbywa się nabór wniosków w drugiej edycji konkursu „Staż za miedzą”. Na horyzoncie są również nowe inicjatywy i pomysły, dlatego rok 2023 szykuje się równie ciekawy i pełen działań.

Wszelkie szczegóły dotyczące aktualnych wydarzeń i funkcjonowania Związku Uczelni Lubelskich dostępne są na stronie internetowej oraz Facebooku.

fot. Bartosz Proll

    Aktualności

    Data dodania
    21 grudnia 2022