Hakuna Matata „Fashion Show/Music Show”

30 stycznia br. w akademickiej „Trójce” odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące cykl Hakuna Matata. Podczas wydarzenia studenci zagraniczni zaprezentowali swoje liczne umiejętności. „Trójkę” wypełniły śpiewy, taniec oraz muzyka.

Podczas uroczystej gali podsumowującej cały projekt władze uczelni reprezentowała prof. dr hab. Urszula Bobryk - Prorektor ds. Studenckich UMCS. W spotkaniu wzięli udział także dr Ewelina Panas – Pełnomocnik Rektora ds. Studenckich oraz dr Marcin Gołębiowski – Dyrektor Centrum Promocji UMCS, pomysłodawca i mecenas przedsięwzięcia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Tego wyjątkowego wieczoru gośćmi specjalnymi byli członkowie Zespołu Tańca Ludowego UMCS im. Stanisława Leszczyńskiego oraz muzycy tworzący zespół „Młode Djembe”, który specjalizuje się w afrykańskich brzmieniach. Obie grupy uświetniły czwartkowe spotkanie tańcem, śpiewem i grą na instrumentach.

Z kolei laureaci konkursu „Talenty na UMCS” przygotowali flashmob. Studenci zapraszali do tańca wszystkich uczestników, którzy zaangażowali się w dotychczasowy cykl wydarzeń. Osoby, które w sposób szczególny włączyły się w przygotowania spotkań z serii Hakuna Matata otrzymaly nagrody i podziękowania. 

Czwartkowe spotkanie było wspaniałą okazją do pokazania swojego talentu. Studenci wzięli udział w występach, podczas których mogli zaprezentować różnorodne umiejętności. Wielu z nich pochwaliło się tym, jaki wpływ ich pasje i talenty mają na otoczenie oraz ludzi w nim się znajdujących. Żacy wykazali się w kategoriach takich jak: śpiew, gra na instrumencie, kaligrafia, rysowanie, fotografia czy JAM Speech. Wieczór odbył się w miłej i ciepłej atmosferze.

Fot. Bartosz Proll

    Aktualności