Wydziałowe Drzwi Otwarte - program

Już wkrótce spotykamy się na Wydziałowych Drzwiach Otwartych! Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Już czas, aby zaprezentować Wam program Wydziałowych Drzwi Otwartych! Podczas godzinnego spotkania poznacie każdy Wydział UMCS oraz ludzi, którzy go tworzą!

Program webinarów:

 • Wywiad z Dziekanem – zapytamy Dziekanów poszczególnych wydziałów o najważniejsze kwestie związane z rekrutacją oraz studiami oraz o to, co wyróżnia dany wydział.
 • Spacer po Wydziale – zapraszamy Was na spacer po wydziale, w którym pokażemy Wam przestrzenie, które są do dyspozycji studentów. Jesteście ciekawi, gdzie będziecie studiować?
 • Oferta kształcenia – Wiesz już co chciałbyś studiować? A może nie masz jeszcze pomysłu? Zaprezentujemy Ci możliwości, które czekają na UMCS. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie!
 • Aktywność studencka – jesteście ciekawi co robią studenci poza nauką? Z przyjemnością pokażemy Wam pola aktywności naszych studentów – koła naukowe, działalność samorządową czy kulturalną!
 • Innowacyjność/Naukowość – Podczas tego panelu każdy z wydziałów zaprezentuje swój naukowy potencjał w trakcie mini-wykładu.
 • Międzynarodowość – UMCS to przede wszystkim Lublin, ale nie tylko. Nasi studenci mogą korzystać z atrakcyjnych programów staży i praktyk za granicą, a także wyjeżdżać na wymiany studenckie w ramach Programu ERASMUS. Niektóre z naszych wydziałów oferują także kierunki anglojęzyczne, o których będziecie mogli dowiedzieć się więcej.
 • Q&A – odpowiemy na wszystkie zadane przez Was pytania. O co chciałbyś nas zapytać? Czekamy na Wasze wiadomości na Instagramie oraz Facebooku.

Do zobaczenia już 4 marca podczas pierwszego z 12 webinarów! 

Weź udział w wydarzeniu i bądź na bieżąco! 

  Aktualności

  Autor
  Kinga Parcheta
  Data dodania
  24 lutego 2021