Wirtualne Drzwi Otwarte - The vibes

Zbliżają się Lubelskie Wirtualne Dni Nauki. Podczas nich odbędą się także Wirtualne Drzwi Otwarte, na które zapraszamy 24.09.2020. W trakcie nich zaprezentowane zostaną moduły: Nauka nie musi być nudna, The vibes, Success stories, Kampusy studenckie oraz materiał o Lublinie, przygotowany przez Urząd Miasta.

Panel The vibes ukazuje pozanaukową atmosferę uczelni. Na UMCS wiemy, że studia to nie tylko nauka. Jest to także  czas zdobywania przyjaźni i rozwijania swoich zainteresowań. Podczas The vibes Sylwia i Paweł postarają się pokazać Wam Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej jako miejsce pełne możliwości rozwoju.

Podczas transmisji dowiecie się gdzie znajduje się serce kampusu oraz gdzie możecie spędzać wolny czas. Poznacie naszą kultową stołówkę Trójkę – miejsce, gdzie nie tylko można smacznie zjeść, ale także m.in. skorzystać ze stref coworkingowych.

Chcecie rozwijać swoje sportowe pasje? Zapraszamy do AZS! Z filmu dowiecie się czym możemy się pochwalić oraz jakie mamy zaplecze sportowe.

W The vibes pokażemy Wam również przestrzenie Akademickiego Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka”. Będziecie mieli okazje przejść się z nami po studiach realizatorskich i dowiedzieć się jakie możliwości rozwoju oferuje Wam to wyjątkowe miejsce.

Zachęcamy do udziału w Wirtualnych Drzwiach Otwartych odbywających się w ramach Lubelskich Wirtualnych Dni Nauki. Transmisja odbędzie się 24.09 od godziny 8:00 na stronie www.lui.lublin.eu

Podczas wydarzenia będą dla Was dostępne wirtualne stoiska lubelskich uczelni oraz Miasta Lublin, na których znajdziecie materiały promocyjne oraz specjalny live chat, na którym będziecie mogli zadać pytania dotyczące uczelni i rekrutacji.

Wydarzenie dofinansowano z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

    Aktualności

    Autor
    Kinga Parcheta
    Data dodania
    17 września 2020