Wirtualne Drzwi Otwarte - Success stories

Już za kilka dni Lubelskie Wirtualne Dni Nauki! Podczas nich odbędą się także Wirtualne Drzwi Otwarte, na które zapraszamy 24.09.2020. W trakcie nich zaprezentowane zostaną moduły: Nauka nie musi być nudna, The vibes, Success stories, Kampusy studenckie oraz reportaż Miasta Lublin.

Z pewnością zastanawiacie się, gdzie będziecie pracować jako absolwenci oraz w jaki sposób wykorzystacie w przyszłości zdobytą na studiach wiedzę. Podczas Success stories będziecie mogli obejrzeć pięć wywiadów z absolwentami lubelskich uczelni wyższych, przeprowadzonych przez dr Izabelę Łucjan. Mamy nadzieję, że ich historie Was zainspirują oraz pomogą w tworzeniu własnych planów na przyszłość.

Zachęcamy do udziału w Wirtualnych Drzwiach Otwartych odbywających się w ramach Lubelskich Wirtualnych Dni Nauki. Transmisja odbędzie się 24.09 od godziny 8:00 na stronie www.lui.lublin.eu

Podczas wydarzenia będą dla Was dostępne wirtualne stoiska lubelskich uczelni oraz Miasta Lublin, na których znajdziecie materiały promocyjne oraz specjalny live chat, na którym będziecie mogli zadać pytania dotyczące uczelni i rekrutacji.

 

Wydarzenie dofinansowano z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

    Aktualności

    Data dodania
    21 września 2020