Wielki Test o Adamie Mickiewiczu - relacja z etapu konkursowego

23 marca 2018 roku członkowie Studenckiego Koła Naukowego Miłośników Kultury i Literatury Wieku XIX UMCS oraz studencko-doktoranckiego Koła Młodych Dydaktyków UMCS przeprowadzili Wielki Test o Adamie Mickiewiczu.

Do konkursu przystąpili Uczniowie ze Szkół Partnerskich Instytutu Filologii Polskiej UMCS: I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach, I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej-Curie w Rykach, II Liceum Ogólnokształcącego im. P. Firleja w Lubartowie, III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Lubelskiej w Lublinie, IV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. T. Chałubińskiego w Radomiu, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim oraz zaprzyjaźniona szkoła - Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów w Lublinie.

W pisanie testu zaangażowało się 210 uczniów. Konkurs rozpoczął się o godzinie 10:30 i trwał godzinę zegarową. Uczestnicy uzupełniali arkusz liczący 70 pytań jednokrotnego wyboru. Nad poprawnym przebiegiem testu czuwali członkowie kół. 
Wyniki konkursu już niebawem! 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia, dostępnej także na oficjalnej stronie SKN Miłośników Kultury i Literatury Wieku XIX: www.milosnicyliteraturyxixwieku.

Fot. Organizatorzy.

 

    Aktualności

    Data dodania
    26 marca 2018