Webinar dla kandydatów - pogadajmy o studiach!

Już 14 stycznia o godzinie 17 odbędzie się kolejny webinar dla kandydatów na studia. Spotkajcie się z nami online!

14 stycznia zapraszamy na kolejny w cyklu webinar dla kandydatów, w którym możecie bezpłatnie wziąć udział na naszym na Facebooku.

Spotkajcie się ze swoimi znajomymi z liceum podczas kolejnego webinaru dla kandydatów na studia! Specjalnie dla Was zaprosiliśmy Waszych znajomych - tegorocznych maturzystów, którzy już zdecydowali, że od października rozpoczną studia na UMCS! Już w najbliższy czwartek dowiecie się dlaczego.

Zastanawiacie się, jak wyglądają studia na UMCS z perspektywy studenta? Żaden problem - nasi studenci, Ania i Kacper z przyjemnością podzielą się z Wami swoimi doświadczeniami.

Tym z Was, którzy jeszcze nie byli w Lublinie, udowodnimy, że Lublin to UMCS! Zaprezentujemy Wam miasto i pokażemy, jak dobrze się tu żyje i studiuje. Przekonacie się, że warto tu przyjechać i rozpocząć studia właśnie w Lublinie!

Przespacerujemy się po miasteczku akademickim UMCS - jednym z największych i najpiękniejszych kampusów w Polsce. Zobaczycie infrastrukturę i będziecie mieli możliwość zajrzeć do akademików.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

    Aktualności

    Autor
    Kinga Parcheta
    Data dodania
    14 stycznia 2021