Studiuj International Relations na UMCS!

Studia w Lublinie to wyjątkowe doświadczenie – szczególnie, jeśli wybierzesz International Relations. Są to stacjonarne studia drugiego stopnia, po których ukończeniu otrzymasz tytuł magistra. Prowadzone na Wydziale Politologii UMCS są rewelacyjną okazją do poznania nowych, ciekawych ludzi i zdobycia rzetelnej, praktycznej wiedzy.

International Relations to bez wątpienia studia dla osób z pasją, którzy pragną zrozumieć mechanizmy i wielowymiarowość procesów, jakie wpływają nie tylko na rzeczywistość polityczną, ale także takich, które silnie oddziałują na życie jednostek. Dzięki tym studiom posiądziesz specjalistyczną wiedzę,  staniesz się bardziej kreatywny, nauczysz się sprawnie i efektywnie rozwiązywać problemy oraz otworzysz się na nowe doświadczenia i kultury.

Jeśli wybierzesz International Relations na UMCS, będziesz mógł zdecydować się na jedną z trzech specjalności:  Economic Diplomacy, International Relations in East – Central Europe lub International Place Branding. Już dziś zarejestruj się na studia – pamiętaj, rekrutacja trwa tylko do 21 września!

    Aktualności

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    5 września 2016