Nowy kierunek! Studiuj Public relations i zarządzanie informacją

Interesujesz się mediami, marketingiem oraz komunikacją społeczną? Mamy coś dla Ciebie! Swoje pasje możesz rozwijać na naszym nowym kierunku - Public relations i zarządzanie informacją.

Public relations i zarządzanie informacją to nowy kierunek studiów stacjonarnych I stopnia prowadzony na Wydziale Politologii i Dziennikarstwa.

Jeśli na liście Twoich wymarzonych zawodów znajdują się m.in. specjalista ds. zarządzania mediami społecznościowymi, copywriter, doradca wizerunkowy lub rzecznik prasowy, koniecznie zapoznaj się z naszym najnowszym kierunkiem studiów – Public relations i zarządzanie informacją.

Dzięki możliwości kompleksowego wykształcenia specjalistycznego poznasz specyfikę środowiska informacyjnego. Liczne zajęcia warsztatowe to możliwość zdobycia wiedzy na temat edycji i montażu materiałów audiowizualnych, edycji zdjęć, analizy i wizualizacji danych czy storytellingu. Pasjonuje Cię kreowanie oraz zarządzanie wizerunkiem? Praktyczne zajęcia pozwolą Ci na nabycie niezbędnych na rynku pracy kompetencji związanych z projektowaniem i realizacją kampanii public relations (komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej), budowania i podtrzymywania relacji z mediami, tworzenia różnorodnych tekstów medialnych, informacyjnych i wizerunkowych. 

Specjalności, które będziesz mieć do wyboru:

  • zarządzanie wizerunkiem
  • zarządzanie mediami społecznościowymi.

Program studiów, który proponuje kierunek Public relations i zarządzanie informacją jest unikalny w skali regionu. Kierunek jest odpowiedzią na oczekiwania rynku pracy jak i studentów. 

Sprawdź szczegóły rekrutacji! 

 

    Aktualności

    Data dodania
    24 lipca 2020