Nowość! Kierunek nauczanie fizyki i informatyki!

Kierunek nauczanie fizyki i informatyki to nowatorski i atrakcyjny program dostosowanym do standardu kształcenia nauczycieli na poziomie odpowiadającym oczekiwaniom współczesnej szkoły.

Kierunek ten wprowadza nowoczesne koncepcje nauczania, szczególnie w obszarze fizyki doświadczalnej oraz wykorzystuje technologie informacyjne i nowoczesne narzędzia multimedialne w procesie dydaktycznym.

Po ukończeniu tego kierunku będziesz mógł podejmować pracę w szkolnictwie jako nauczyciel fizyki i/lub informatyki, korepetytor fizyki i/lub informatyki. Będziesz mógł realizować się w dziedzinach niezwiązanych z systemem oświaty! Możesz pracować m.in. jako: trener kursów komputerowych, specjalista w centrach nauki i edukacji, domach kultury, świetlicach środowiskowych, pracownik w muzeach nauki i techniki, specjalista w instytucjach kontroli i nadzoru nauki i kształcenia, w firmach informatycznych

Jak widzisz, możliwości jest wiele, a to nadal nie wszystko! Program studiów daje wiedzę i umiejętności z zakresu fizyki oraz informatyki, zaś w ramach praktyk zawodowych ukształtujesz swoje kompetencje opiekuńczo-wychowawcze oraz zdobędziesz  doświadczenia związane z pracą dydaktyczno-wychowawczą!

Dołącz do grona specjalistów w zakresie nauczania fizyki i informatyki!

Zarejestruj się Tu.

    Aktualności

    Autor
    Anna Zatyka
    Data dodania
    5 lipca 2021