Nowe technologie to Twoja pasja? Zobacz, ten kierunek!

Strategia, logiczne myślenie, analiza dostępnych opcji, szybki czas reakcji oraz języki obce masz opanowane w małym paluszku? Nadszedł czas na kolejny poziom rozwoju umiejętności – tym razem w edukacji.

Informatyka jest dziedziną, w której trzeba być na bieżąco z rozwijającą się technologią, nieustannie poszerzać swoją wiedzę i kompetencję! Specjaliści branży IT to obecnie najbardziej poszukiwani pracownicy na rynku, a ze względu na ciągły rozwój technologii z pewnością się to nie zmieni.

Zastanawiasz się co po studiach? Odpowiadamy!

Swoją wiedzę i umiejętności będziesz mógł więc wykorzystać np. jako pracownik naukowy w wyższych uczelniach, instytutach badawczych lub w przemysłowych centrach rozwojowych. W firmach IT zajmujących się budową, wdrażaniem lub administracją narzędzi i systemów informatycznych. Jako administrator systemów i sieci komputerowych oraz sieci www, programista aplikacyjny i systemowy, projektant i analityk systemów baz danych czy systemów decyzyjnych. Jako projektant i administrator sieci LAN/WAN, administrator baz danych czy analityk systemowy. Możesz kierować zespołami projektowo-programistycznymi czy wdrożeniowymi lub być konsultantem ds. wdrożeń systemów informatycznych w przedsiębiorstwach. Znajdziesz też zatrudnienie jako specjalista w administracji państwowej i samorządowej oraz przedsiębiorstwach, instytucjach i firmach korzystających na co dzień z systemów informatycznych. Z tym wykształceniem masz praktycznie nieograniczone możliwości pracy w zawodzie.

Dołącz do branży IT. Zostań specjalistą!

 

    Aktualności

    Autor
    Anna Zatyka
    Data dodania
    29 czerwca 2021