Konkurs pt. „Skąd się biorą myśli – wędrówka szlakami poznania”

Zapraszamy do udziału w konkursie pt. „Skąd się biorą myśli – wędrówka szlakami poznania”, organizowanym w ramach obchodów Światowego Tygodnia Mózgu #MariaMyśli 2022 na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań uczniów, związanych z budową oraz funkcjonowaniem centralnego układu nerwowego, dziedzinami neuronauk, a przede wszystkim neurobiologią i neuropsychologią. Zadaniem uczestnika jest przedstawienie istotnych zagadnień z zakresu procesu uczenia się oraz myślenia.

W konkursie może wziąć udział każdy uczeń zainteresowany funkcjonowaniem centralnego układu nerwowego, który pod kierunkiem nauczyciela przygotuje pracę dowolną techniką (referat, prezentację, film, komiks, grę komputerową lub planszową) na temat „Skąd się biorą myśli – wędrówka szlakami poznania”. 

Prace należy przesyłać w terminie do 15 kwietnia 2022 r. na ekursy.umcs.pl / zakładka: Tydzień mózgu #MariaMyśli na UMCS – konkurs „Skąd się biorą myśli – wędrówka szlakami poznania”.

Dla zwycięzców konkursu przewidziane są nagrody książkowe.

Organizatorami konkursu są Studenckie Koło Naukowe Neurobiologów, Studenckie Koło Naukowe Psychologów „Adesse”, Koło Kognitywistów – organizatorzy obchodów Światowego Tygodnia Mózgu 2022 na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. 

Pełny regulamin konkursu, wytyczne prac oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się w załącznikach.

Zapraszamy do udziału!

 

    Aktualności

    Data dodania
    2 marca 2022