Dzień Kreatywności na UMCS (31.05.)

Zapraszamy do udziału w „Dniu Kreatywności”, wydarzeniu organizowanym 31 maja 2019 r. (godz. 10:00–14:00) na Wydziale Filozofii i Socjologii UMCS w Lublinie.

„Dzień kreatywności” to kolejna edycja akcji zainicjowanej i organizowanej przez studentów Kreatywności społecznej na WFiS UMCS w ramach Koła Naukowego „KreaTyVni”. 

Czas i miejsce wydarzenia

 • 31 maja (piątek) 2019 r., godz.: 10:00 – 14:00, Wydział Filozofii i Socjologii UMCS, pl. Marii Curie Skłodowskiej 4, 20-031 Lublin.

Opis

Wydarzenie kierujemy nie tylko do studentów UMCS-u, ale przede wszystkim do młodzieży szkolnej, która chciałaby wyrwać się z nudnego, monotonnego świata i przenieść się na chwilę do „Krainy Kreatywności”.

Celem akcji jest otwarte spotkanie ze studentami Kreatywności społecznej UMCS. Podczas spotkania każdy uczestnik będzie mógł sprawdzić, jak bardzo jest pomysłowy i w którym obszarze kreatywności radzi sobie najlepiej. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

W programie znajdują się m.in. takie atrakcje jak: warsztaty, kreatywne gry i zabawy, test kreatywności oraz dodatkowe atrakcje.

Zachęcamy do odwiedzenia strony wydarzenia na Facebooku >>

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

W programie m.in. takie atrakcje jak:

 • Kreatywność w pracy zespołowej* (czas trwania: 45 minut)
 • Czym jest myślenie wizualne i jak można się go nauczyć?* (czas trwania: 45 minut)
 • „Warsztaty kreatywności” – czym tak właściwie jest ta kreatywność i jak ją rozwijać?* (czas trwania: 60 minut)
 • „Selfless” - warsztat improwizacji teatralnej o ego* (czas trwania: 90 minut)

*Zapisy na warsztaty: dzienkreatywnosci@umcs.pl

Organizatorzy:

 

  Aktualności

  Data dodania
  28 maja 2019