Aplikacja mobilna ✯ UMCS - rekrutacja

Kandydaci na studia! Zarejestrowaliście się już na stronie Internetowej Rejestracji Kandydatów i potrzebujecie mobilnego dostępu do swojego konta? Wypróbujcie naszą nową aplikację mobilną „UMCS – rekrutacja”!

Aplikacja mobilna „UMCS – rekrutacja” to narzędzie zaprojektowane na potrzeby Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, ułatwiające Kandydatom przejście przez proces rekrutacji na studia. Umożliwia otrzymywanie najistotniejszych informacji dotyczących rekrutacji na studia za pośrednictwem telefonu komórkowego wyposażonego w system Android 4.0 (lub nowszy).

Za pomocą aplikacji będziesz mógł na bieżąco monitorować wyniki kwalifikacji na studia oraz poznasz szczegółowe informacje o rekrutacji, np. dowiesz się, jaka jest wysokość opłaty rekrutacyjnej oraz jakie dokumenty należy złożyć, aby zostać wpisanym na listę studentów.

Podstawową zaletą aplikacji jest możliwość oderwania się od ekranu komputera w oczekiwaniu na informacje o wyznaczonym terminie składania dokumentów lub zaproszeniach na rozmowy kwalifikacyjne. Możesz spokojnie wyjść w domu – my zadbamy o to, abyś był na bieżąco ze wszystkimi ważnymi informacjami dotyczącymi rekrutacji. Nie musisz się już martwić, że przegapisz termin składania dokumentów na konkretnym Wydziale – aplikacja poinformuje Cię, jakie działania musisz podjąć, żeby dostać się na studia na UMCS.

Jednym z walorów aplikacji jest możliwość ustawienia częstotliwości powiadomień i wiadomości przychodzących – aktualizacja informacji może następować nawet co godzinę!

Aplikacja umożliwia śledzenie profilu UMCS na Facebooku oraz Instagramie, dzięki czemu dowiesz się, co obecnie dzieje się na Uniwersytecie, jakie organizujemy wydarzenia oraz czym zajmują się nasi studenci. Jest to również szansa na wzięcie udziału w licznych konkursach organizowanych przez UMCS!

Co zrobić żeby mieć mobilny dostęp do najważniejszych informacji dotyczących rekrutacji na studia?
To proste – wystarczy założyć konto na stronie Internetowej Rejestracji Kandydatów (www.irk.umcs.lublin.pl), pobrać aplikację „UMCS – rekrutacja” i zalogować się. Aplikacja automatycznie zsynchronizuje się z Twoim kontem założonym w IRK i będzie przesyłała Ci spersonalizowane wiadomości dotyczące Twoich wymarzonych studiów na UMCS.

Aby pobrać aplikację „UMCS – rekrutacja” możesz:
1) kliknąć tutaj,
2) odwiedzić sklep GooglePlay i wpisać w wyszukiwarkę hasło „UMCS”,
3) zeskanować QR Kod ze strony www.irk.umcs.lublin.pl.

Pobierz aplikację „UMCS – rekrutacja” już dziś!

UWAGA!

Rejestracja na studia jest możliwa wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej www.irk.umcs.lublin.pl. Aplikacja mobilna została stworzona, aby powiadamiać Cię o kolejnych krokach rekrutacji oraz wynikach kwalifikacji na studia.

Korzystanie z aplikacji jest dobrowolne.

    Aktualności