Chcesz wiedzieć, co się dzieje na naszej uczelni? Jesteśmy online!

Znajdziesz nas na:

Facebooku
Dołącz do nas i bądź na bieżąco ze wszystkimi ciekawymi wydarzeniami i komunikatami. Poznaj Uniwersytet dzięki zdjęciom i relacjom z licznie podejmowanych działań. Dowiedz się, jak wyglądają studia „od kuchni” dzięki grupom wydziałowym, które podpięte są pod profil na Facebooku. W ramach grup studenci opowiadają o swoich studiach, dzielą się wrażeniami, zadają pytania oraz gromadzą się w ramach wielu fascynujących inicjatyw. W grupach odnajdziesz nowych kolegów i koleżanki oraz wyjątkowo szybko wdrożysz się w zasady studiowania i działania Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Instagramie
Nasz Instagram pełen jest pięknych zdjęć oraz filmów, możesz nas obserwować i poznać wiele ciekawych osób! To tutaj zobaczysz, co się dzieje na Uniwersytecie i jak wygląda nauka okiem studentów. A może masz pytania dotyczące konkretnych kierunków studiów? Chcesz wziąć udział w licznych quizach i konkursach? Dołącz do nas na Instagramie i stań się częścią naszej wielkiej społeczności!

TikToku
Uniwersytet od niedawna prowadzi swoje konto również na TikToku. Konto @umcs_lublin pełne będzie filmów popularnonaukowych, z których dowiecie się m.in. jak zdjąć odciski placów czy jak zrobić mydła glicerynowe. Pokażemy Wam Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej z całkiem innej, do tej pory nieznanej strony!  

YouTubie
Na kanale znajdziesz opracowane specjalnie dla Ciebie playlisty zawierające filmy promocyjne i relacje z wydarzeń mających miejsce na naszej uczelni. Zapoznając się z filmami na pewno zauważysz, że wiele z nich realizowanych jest przez studentów. Czy wiesz, że Ty również możesz razem z nami stać się kreatywnym twórcą? Zapraszamy!

 

    Aktualności

    Data dodania
    23 maja 2022