Akademicki Dzień Dobrych Rad

Konkursy, rozmowy ze Studenckim Kołem Psychologów, warsztaty relaksacyjne, rozwój osobisty i wypoczynek na uczelnianych leżakach. Kunszt, artyzm, motywacja i pasja. Motywem przewodnim – Przyjacielski Dzień Dobrych Rad na UMCS!

We wtorek, 20 czerwca w godz. 10.00-15.00 na terenach zielonych za pomnikiem Patronki Uniwersytetu odbędzie się „Akademicki Dzień Dobrych Rad”. Akcja ma na celu wsparcie psychologiczne studentów, którzy pośród spokojnej i przyjacielskiej atmosfery, będą mogli porozmawiać na dowolne tematy z naszymi studentami.

W programie m.in.: warsztaty relaksacyjne, przestrzeń przyjazna wypoczynkowi i regeneracji sił, miejsca
do rozmów ze znajomymi i czytania książek! Do organizacji wydarzenia zaprosiliśmy Zarząd Uczelnianego Samorządu Studentów, Studenckie Koło Naukowe Psychologów UMCS oraz Akademickie Centrum Wsparcia.

Każdy z nas będzie mógł wylosować swoją „Radę na dziś” i być może to właśnie ona okaże się myślą wiodącą na kolejne dni! Dodatkowo w przestrzeniach Uniwersytetu nasi studenci przeprowadzą specjalną sondę uliczną, dzięki której poznamy receptę na międzypokoleniową złotą radę. Odwiedzimy wydziały i jednostki, poznamy motta, którymi kierują się pracownicy i studenci UMCS.

Nagraj się i pokaż światu, czym motywujesz siebie każdego dnia!

Całości wydarzenia dopełni przygotowany przez nas konkurs. Napisz zdanie, które motywuje Cię do codziennych aktywności, wypełnij formularz. Bądź jedną z trzech osób, które odbiorą nagrodę, czyli zestaw gadżetów UMCS.

„Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć.”
Maria Skłodowska-Curie

    Aktualności

    Data dodania
    13 czerwca 2023