(O)twórz UMCS! - poznaj Wydziały na naszym Uniwersytecie!

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej otwiera swoje wirtualne drzwi dla wszystkich kandydatów na studia! (O)twórz UMCS to akcja zapowiadająca tygodnie pełne inspirujących spotkań, relacji live i ciekawych artykułów, mających na celu przybliżenie bogactwa edukacyjnego i możliwości rozwoju na każdym z wydziałów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Od marca 2024 roku Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej zaprasza do uczestnictwa w nowej inicjatywie promocyjnej pod hasłem (O)twórz UMCS! Projekt ten jest prawdziwym zaproszeniem do odkrywania możliwości, jakie niesie nauka na naszej uczelni. Otwierając nasz Uniwersytet, tworzysz go wspólnie z nami!

Głównym celem akcji jest przybliżenie bogactwa edukacyjnego UMCS oraz wskazanie, że studia na naszej uczelni to nie tylko nauka, ale także pasja i możliwość rozwoju osobistego. W ramach (O)twórz UMCS planowane są różnorodne działania, mające za zadanie dotarcie do kandydatów na studia w sposób atrakcyjny i nowoczesny.

Jedną z głównych form promocji będą transmisje na żywo, w trakcie których przedstawiciele poszczególnych wydziałów opowiedzą o ofercie edukacyjnej, swoich planach zawodowych i pasjach. Będzie to doskonała okazja, aby poznać nie tylko kierunki studiów, ale także atmosferę panującą na poszczególnych wydziałach.

Wolisz poczytać o naszych nowościach?
Nie ma problemu! W ramach (O)twórz UMCS na stronie internetowej UMCS zostaną opublikowane także artykuły. Pokażemy Ci, jak wygląda życie studenckie, gdzie możesz odbyć najciekawsze praktyki oraz jakie perspektywy zawodowe czekają na naszych absolwentów.

Nie zabraknie nas także w mediach społecznościowych! Poznasz najlepsze miejsca do wypoczynku i cichej nauki. Dowiesz się, czym zajmujemy się dodatkowo – właśnie tutaj – na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie!

Zapraszamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych, sprawdzania strony internetowej i odkrywania razem z nami fascynującego świata nauki i edukacji!

Terminarze spotkań w sieci:

Sprawdź:

Facebook: https://www.facebook.com/umcslublin/
Instagram: https://www.instagram.com/umcs_lublin/
TikTok:  https://www.tiktok.com/@umcs_lublin
UMCS | Kandydat: https://www.umcs.pl/pl/kandydat.htm
UMCS | Rekrutacja: https://rekrutacja.umcs.pl/

    Aktualności

    Data dodania
    16 kwietnia 2024