Życzenia od prof. Doroty Kołodyńskiej na czas sesji egzaminacyjno-zaliczeniowej

Drogie Studentki, Drodzy Studenci,
przed Wami zimowa sesja zaliczeniowo-egzaminacyjna.

Jestem przekonana, że uzyskacie satysfakcjonujące wyniki i poradzicie sobie z egzaminami bez większych problemów. Wasze dotychczasowe osiągnięcia są dowodem na to, że jesteście do niej dobrze przygotowani.

Z powodu utrzymującego się trudnego stanu epidemicznego i w trosce o zdrowie nas wszystkich, przebieg tegorocznej zimowej sesji zaliczeniowo-egzaminacyjnej będzie podobny do tych, które znamy z ostatnich pandemicznych lat. Nauczeni doświadczeniem, jesteśmy organizacyjnie do niej dobrze przygotowani. Większość zaliczeń i egzaminów przyjmie formę zdalną, z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Pamiętajmy o tym, aby cały czas dbać o zdrowie swoje i najbliższych, przestrzegając zasad bezpieczeństwa.

W imieniu władz rektorskich życzę wszystkim przystępującym do zaliczeń i egzaminów powodzenia i wielu sukcesów. Jak mawiała Maria Curie-Skłodowska, patronka naszej Alma Mater: „Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę”.

I takiej wiary Wam życzę. Powodzenia!

Z wyrazami szacunku
Dorota Kołodyńska
Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia UMCS

Fot. UMCS

    Aktualności

    Data dodania
    4 lutego 2022