Podpisanie porozumienia pomiędzy UMCS i iSpot

Do grona partnerów UMCS dołączył iSpot. W czwartek 9 marca br. Uczelnia podpisała porozumienie o współpracy z polską siecią salonów Apple Premium Reseller.

W spotkaniu z ramienia Uczelni uczestniczyli: prof. dr hab. Radosław Dobrowolski, rektor UMCS; dr hab. Zbigniew Pastuszak, prof. Uczelni, prorektor ds. rozwoju i współpracy z gospodarką UMCS oraz dr Kamil Filipek, dyrektor Centrum Sztucznej Inteligencji i Modelowania Komputerowego UMCS. Sieć iSpot reprezentowali: Dariusz Zająkała, dyrektor zarządzający iSpot Apple Premium Reseller; Neacail Micallef Bilocca, prokurent oraz Agnieszka Dąbrowska, Business & Education Development Lead, która koordynuje i rozwija projekty edukacyjne w iSpot.

Zawarte porozumienie pomiędzy UMCS i iSpot opiera się m.in. na rozwijaniu szeroko rozumianej współpracy w obszarze doradztwa technologicznego, udziale w projektach badawczych i edukacyjnych, a także na publikacjach w dziedzinach pozostających w sferze zainteresowań obydwu stron. Porozumienie wiąże się także z udziałem w programie zakupowym przygotowanym specjalnie dla studentów i pracowników UMCS, którego pełny regulamin możemy znaleźć na stronie: https://ispot.pl/bring-your-own-device.

fot. Bartosz Proll

    Aktualności

    Data dodania
    13 marca 2023